Hajade till när jag såg bilden. Var där i onsdags och tog nästan exakt samma bild. En fantastisk vinterdag och kväll! Kommer upp några bilder på nätet vad det lider. Ny hemsida med blogg på gång (www.naturevisions.se). Ha det gott! Gert
Hej Gert! Kul att du hittade hit. Då var vi kanske på Nääs samtidigt. Just när vi kom åkte ett större antal fotografer därifrån. Ska bli spännande att se bilderna på din blogg! /Birgitta
Hajade till när jag såg bilden. Var där i onsdags och tog nästan exakt samma bild. En fantastisk vinterdag och kväll! Kommer upp några bilder på nätet vad det lider. Ny hemsida med blogg på gång (www.naturevisions.se).
SvaraRaderaHa det gott!
Gert
Hej Gert! Kul att du hittade hit. Då var vi kanske på Nääs samtidigt. Just när vi kom åkte ett större antal fotografer därifrån.
SvaraRaderaSka bli spännande att se bilderna på din blogg!
/Birgitta
Jag var kvar ganska sent. Fullmåne och häftigt kvällsljus!
SvaraRadera/Gert
Det syns hur vackert dom hade det fågalrna, där i sitt bad-spa... :)
SvaraRaderaTomas
Jag håller med dig Thomas! Fast inte hade jag velat dela den spaupplevelsen med dem. :-)
SvaraRadera/Birgitta